Blog

Jeśli szukacie Państwo ciekawych zajęć dla dzieci w Lublinie, które będą połączeniem nauki z zabawą, to znaleźliście się we właściwym miejscu. Super IQ to edukacja najmłodszych na najwyższym poziomie, Wykorzystujemy nowoczesne trendy i innowacje technologiczne, odkrywając przed dziećmi świat nauk ścisłych i eksperymentalnych. Zatrudniamy doświadczonych instruktorów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu, wysokim kompetencjom oraz entuzjazmowi czynią z naszych warsztatów kreatywne zajęcia dla dzieci, podczas których w praktyce poznają one kwestie związane z robotyką i programowaniem.

Zachęcamy do kontaktu również placówki edukacyjne. Oferujemy im cykliczne zajęcia pozalekcyjne dla dzieci lub jednorazowe warsztaty. Zajmujemy się także przygotowaniem pokazów na różnego rodzaju wydarzenia oraz organizacją urodzin w naszej doskonale wyposażonej i przytulnie urządzonej EDUbawialini.

W celu uzyskania informacji dotyczących dostępności naszych kursów dla dzieci lub też w przypadku innych pytań dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem.

Kompetencje cyfrowe- po co to komu?

Co to są kompetencje cyfrowe? Kompetencje cyfrowe są to zajęcia, na
Czytaj dalej →

Kurs programowania online

Aktualna sytuacja oraz chęć ciągłego rozwoju skłoniły nas do poszukiwania
Czytaj dalej →

Mikołajki klasowe

Co to są kompetencje cyfrowe? Święty Mikołaj jak co roku
Czytaj dalej →

Warsztaty całodniowe podczas przerwy świątecznej

Przerwa pomiędzy świętami a Nowym Rokiem to czas, kiedy dzieci
Czytaj dalej →

Się nie nudzimy tylko uczymy!

Z takim hasłem rozpoczęliśmy nasz pilotażowy tygodniowy cykl live’ów poświęcony
Czytaj dalej →

Podsumowanie pierwszych wakacyjnych turnusów

Lipiec powoli dobiega końca, a my już jesteśmy po  4
Czytaj dalej →