O nas

Nauka i rozrywka w jednym miejcu

To jest miejsce, gdzie Twoje dziecko może odkrywać świat nauki podczas zabawy

Witaj w świecie Super IQ z Lublina, gdzie edukacja staje się fascynującą przygodą dla najmłodszych! Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy pasjonują się organizacją innowacyjnych kursów edukacyjnych dla dzieci. Naszą misją jest nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także rozwijanie kreatywności i ciekawości naszych uczestników.

Właścicielka SuperIQ

Super IQ to nie tylko miejsce nauki, to wspólnota, w której każde dziecko jest ważne i wspierane. Razem z naszym zespołem specjalistów pragniemy być częścią niezapomnianej edukacyjnej podróży Waszych pociech.

Wierzę, że każde dziecko ma nieograniczony potencjał, który warto rozwijać. Nasze kursy edukacyjne nie tylko uczą umiejętności, ale także kształtują kreatywność, rozwijają ciekawość świata i przygotowują do wyzwań przyszłości.

Sylwia Ginejko-Prażmo

Dlaczego my?

Wszechstronna współpraca

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, biznesowymi, jak i placówkami edukacyjnymi. Dostosowujemy programy do specyfiki danej grupy.

Idealne polączenie zabawy i nauki

Wierzymy, że kreatywność jest kluczem do rozwijania potencjału dzieci. Stawiamy na eksperymenty, warsztaty i zadania, które rozbudzają wyobraźnię i ciekawość.

Doświadczony zespół

Z dumą możemy powiedzieć, że nasz zespół prowadzących posiada bogate doświadczenie i idealne predyspozycje do pracy z dziećmi.

Innowacyjne metody nauczania

Nasze interaktywne zajęcia oparte są na nowoczesnych metodach nauczania, które angażują dzieci i sprawiają, że nauka staje się fascynującą przygodą.

Wizja
Dążymy do stworzenia innowacyjnego środowiska, w którym połączenie zabawy z nauką stanowi klucz do rozwijania pełnego potencjału każdego dziecka.
Misja
Misją Super IQ jest dostarczanie wysokiej jakości edukacji, łączącej naukę z zabawą, aby kształtować myślenie, rozbudzać ciekawość i rozwijać kreatywność dzieci.
Poznaj nasze sale
Poznaj naszą ekipę

Pasjonaci Edukacji, Twórcze Umysły

Imię i Nazwisko

Stanowisko/Opis tekstowy

Imię i Nazwisko

Stanowisko/Opis tekstowy

Imię i Nazwisko

Stanowisko/Opis tekstowy

Co mówią rodzice
Michał Szymański
Michał Szymański
2022-09-17
Super miejsce dla dzieci. Wielokrotnie je odwiedzamy przy różnych okazjach.
Sylwia ALeksandra
Sylwia ALeksandra
2022-03-06
Świetni animatorzy, duża, zadbana powierzchnia! Zdecydowanie polecam, szczególnie do zorganizowania urodzin lub skorzystania z półkolonii. Ludzie z duża wiedza, pasja i sercem dla dzieci a to najważniejsze. Mocne i zasłużone 5
a s
a s
2021-11-05
O.k
Mila Sky
Mila Sky
2019-12-03
Super bawialnia do której z chęcią wracamy cała rodzina i w której robimy częste spotkania ze znajomymi i ich dziećmi. Dzieci mają wiele świetnych atrakcji i super zabawe, a my mamy czas na pyszna kawę i ploteczki. Miejsc w którym dziecko w każdym wieku znajdzie dla siebie zabawę. Szczególnie polecam urodziny, Syn co roku wybiera ta bawialnie że względu na szeroki wachlarz wyboru. Pani która zajmuje się rezerwacjami jest super babka i widać że lubi to co robi i światnie jej to wychodzi bo potrafi pomóc i doradzić dzięki czemu urodziny nawet najbardziej wymagających klientów stają na wysokości zadania. Przede wszystkim jest czysto i miła atmosfera. Pozdrawiam serdecznie i polecam z całego serca ??? ?
Adriana Rams
Adriana Rams
2019-12-01
Fantastyczne miejsce dla tych mniejszych i tych większych maluchów. Firma prowadzi kursy edukacyjne strefy naukowej zarówno jak w swojej placówce- centrum naukowym jak w placówkach oświaty.
Marta Glinka
Marta Glinka
2019-01-31
Polecam na zajęcia dodatkowe dla dzieci z programowania i robotyki. Na półkolonie ?Wspaniali prowadzący. Miejsce przyjazne, dobrze dostosowane, dodatkowo parking. Godne polecenia w Lublinie ?