Kurs programowania online

by Super IQ

Aktualna sytuacja oraz chęć ciągłego rozwoju skłoniły nas do poszukiwania nowych możliwości przekazywania wiedzy i zarażania młodych ludzi pasją do robotyki oraz programowania. Niestety nie każdy ma możliwość konstruowania oraz programowania robotycznych konstrukcji w domu, ale już podstaw (i nie tylko) tworzenia gier i aplikacji mobilnych możemy nauczyć każdego chętnego.

Programowanie stanowi jedną z najbardziej perspektywicznych umiejętności, która w przyszłości pomoże znaleźć ciekawą i dobrze płatną pracę. W wielu zawodach jest już ona wręcz nie do zastąpienia. Jeżeli zawsze uważałaś/łeś, że programowanie jest zbyt trudne, my obalimy ten mit.

Już w tym tygodniu ruszamy z cyklem zajęć online, na których to będziemy spotykać się z naszymi kursantami. Podczas warsztatów będziemy uczyć się tworzyć coraz to bardziej skomplikowane programy i gry. Do naszych zajęć będziemy wykorzystywać jedynie darmowe i ogólnodostępne aplikacje, a poziom zajęć będzie dostosowany do grupy wiekowej. Spotykamy się raz w tygodniu, zawsze tego samego dnia i o tej samej godzinie.

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiało Cię jak skonstruowana jest jakaś gra, jak wygląda „od środa”, na naszych zajęciach online zaspokoimy Waszą ciekawość i stworzymy razem autorskie aplikacje.

Poprzedni post

«