organizacja urodzin dla dzieci

Organizacja urodzin dla dzieci

Chcecie sprawić swojemu dziecku nieszablonowe urodziny, które dostarczą mu moc wrażeń? Aby poza doskonałą zabawą, rozbudzić w nich wyobraźnię i ciekawość świata? Jeśli tak, to nie znajdziecie lepszego miejsca w Lublinie na organizację urodzin dla dziecka niż nasze salki warsztatowe.

Dysponujemy 4 salami o wielkości od 50 do 70 metrów kwadratowych. Każda z nich jest nowocześnie urządzona i przystosowana do przygotowania przyjęcia z warsztatami edukacyjnymi. Jesteśmy w stanie zaaranżować przestrzeń w taki sposób, aby zabawa przebiegła w sposób bezpieczny niezależnie od liczby uczestników.

Do wyboru mamy różne scenariusze przebiegu imprezy. Tylko od Was zależy czy Wasze dziecko uda się w misje na marsa i rozegra robomecz, czy też pójdzie śladem Sherlocka Holmesa i pozna tajemnice pracy detektywa. Urodziny mogą stać się także doskonałą okazją do stawiania pierwszych kroków w świecie nauki – scenariusz urodziny z eksperymentami to niesamowita wizyta w laboratorium chemicznym.

Na wszystkie dzieci czeka specjalnie przygotowana sala zabaw, w której wszystkie dzieciaki zamienią się w dzielnych odkrywców, wielkich budowniczych w strefie klockownii lub po prostu będą mogły się wyszaleć na wielopoziomowej konstrukcji pełnej ciekawych atrakcji.

Opcja urodziny 2 w 1 pozwoli jubilatowi z jednej strony oddać się beztroskiej zabawie w EDUbawialni, a z drugiej poznać tajniki wiedzy podczas warsztatów edukacyjnych.

urodziny naukowe

Urodziny naukowe

Brzmi poważnie ale zupełnie nie należy się obawiać. U nas nauka to tylko i wyłącznie dobra zabawa i mnóstwo radości. Urodziny naukowe to propozycja dla konstruktorów i programistów (roboty), odkrywców i ciekawych świata (eksperymenty) oraz miłośników zagadek i łamigłówek (urodziny detektywistyczne).

sala zabaw lublin

Urodziny w EDUbawialni

Urodziny w EDUbawialni to nic innego jak powszechnie znane "kulki", czyli szaleństwo w czystej postaci. Oprócz tego na dzieciaki czeka m.in. sala klockowa, strefa malucha czy trampolina. Propozycja przyjęcia urodzinowego dla trochę młodszych dzieci oraz kipiących niespożytą energią.

urodziny z nauką i zabawą

Urodziny 2 w 1 (naukowe + edubawialnia)

Nauka i zabawa. Jeśli jubilat nie może się zdecydować i chciałby skonstruować robota lub stworzyć własną fabrykę kosmetyków, i oprócz tego poszaleć w sali zabaw - u nas jest to możliwe. Łączymy urodziny naukowe z salą zabaw. Goście z pewnością będą pod wrażeniem ilości atrakcji.