kontakt
Adres

GALA
ul. Fabryczna 2, III p.

Telefon
Sala Zabaw

Pon. - Pt.: 11:00 - 19:00

Telefon
Mail

Jeśli szukacie Państwo ciekawych zajęć dla dzieci w Lublinie, które będą połączeniem nauki z zabawą, to znaleźliście się we właściwym miejscu. Super IQ to edukacja najmłodszych na najwyższym poziomie, Wykorzystujemy nowoczesne trendy i innowacje technologiczne, odkrywając przed dziećmi świat nauk ścisłych i eksperymentalnych. Zatrudniamy doświadczonych instruktorów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu, wysokim kompetencjom oraz entuzjazmowi czynią z naszych warsztatów kreatywne zajęcia dla dzieci, podczas których w praktyce poznają one kwestie związane z robotyką i programowaniem.

Zachęcamy do kontaktu również placówki edukacyjne. Oferujemy im cykliczne zajęcia pozalekcyjne dla dzieci lub jednorazowe warsztaty. Zajmujemy się także przygotowaniem pokazów na różnego rodzaju wydarzenia oraz organizacją urodzin w naszej doskonale wyposażonej i przytulnie urządzonej EDUbawialini.

W celu uzyskania informacji dotyczących dostępności naszych kursów dla dzieci lub też w przypadku innych pytań dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem.