Półkolonie zimowe dla dzieci 2020
(5-15 lat)

Półkolonie – Zima 2020

Nasza propozycja na niezapomniane FERIE 2020

 • Półkolonie – Zima 2020

  Zimowe Igrzyska E-sportowe (7-12lat)

  poniedziałek- piątek
  od 13.01 do 24.01
  godz. 7:30-16:00

  Nowy program Igrzysk E-sportowych to jeszcze więcej aktywności ruchowej, działań taktycznych i zespołowych połączonych z tym, co większość dzieciaków lubi najbardziej – grami wideo. Udowodnimy, że nie trzeba godzinami siedzieć przed komputerem, żeby dobrze się bawić. Wykorzystywane na tych półkoloniach technologie przyczynią się do aktywnego wypoczynku i nauki.

  I dzień – HearthStone – uwielbiana przez dzieciaki cyfrowa gra karciana.  „Bądź jak Borek” czyli warsztaty komentatora e-sportowego, wirtualna Liga Mistrzów.

  II dzień – Inwazja królików- interaktywny świat na podstawie kultowej bajki, wirtualne sporty Igrzysk E-sportowych: golf, tenis, tańce, zumba. Historia gier komputerowych i świetna zabawa w Retro ConsolRoom.

  III dzień – Fortnite Live – budowanie baz i schronów z mega klocków na sali zabaw, pojedynki z użyciem broni Nerf. Interaktywna przygoda z Kinect Adventures m.in. spływ pontonem, czy jazda kolejką górską.

  IV dzień –  Dzień planszówek. Przedpołudnie wypełnione bardziej oraz mniej znanymi grami planszowymi. Niesamowity świat czarów i magicznych eliksirów z WonderBook i PlayStation Move.

  V dzień – Warsztaty Cosplay – tworzymy przebrania ulubionych postaci z gier i komiksów. Bal karnawałowy w przebraniach stworzonych przez dzieci.*

  Promocyjna cena do 12 stycznia 580 zł

  Zapisz się
 • Warsztat Kreatywnej Wyobraźni (od 8 lat)

  poniedziałek-piątek
  od 13.01 do 24.01
  godz. 7:30-16:00

  Warsztaty Art & Craft to połączenie wielu dziedzin szeroko rozumianej kultury i sztuki. Będziemy ćwiczyć sprawność manualną, poczucie estetyki oraz kreatywność. A przy tym wszystkim nie zapomnimy o najważniejszym – dobrej zabawie.

  I dzień – Warsztaty taneczne, wirtualna zumba. Ecotorby – tworzymy własne, przyjazne dla środowiska torby, które następnie dzieci zabiorą ze sobą do domu.

  II dzień –  Zajęcia Art & Craft, tworzenie fantazyjnej i kolorowej biżuterii, którą dzieci będą mogły podarować najbliższym lub zachować dla siebie. Zaprojektujemy także maski karnawałowe, które następnie przedstawimy na piątkowym balu.

  III dzień – Fantastyczne perfumy, kolorowe błyszczyki i kremiki, a do tego barwne, pachnące świeczki i mydełka. To wszystko i wiele więcej oferuje fabryka kosmetyków i warsztaty świecowe. Warsztaty teatralne – klasyka w nowym wydaniu, adaptacja starych baśni osadzona w XXI wieku.

  IV dzień – Babeczka z kubeczka – warsztaty kulinarne, upieczemy własne słodkości, a lukier i barwne koraliki posłużą do stworzenia niebanalnych makiet i konstrukcji. Wielkie przedstawienie, baśń XXI wieku.

  V dzień – Superikowy pokaz mody, będziemy projektować i przeszywać własne kreacje. Na koniec urządzimy pokaz z prawdziwego zdarzenia oraz bal karnawałowy, na którym zaprezentujemy nasze kostiumy oraz maski.*

  Promocyjna cena do 12 stycznia 580 zł

  Zapisz się
  Półkolonie – Zima 2020
 • Półkolonie – Zima 2020

  World of Minecraft (od 8 lat)

  poniedziałek-piątek
  od 13.01 do 24.01
  godz. 7:30-16:00

  Na hasło Minecraft wszystkim dzieciom otwierają się szeroko oczy. Tylko u nas cały tydzień z ulubioną grą – wirtualnie i realnie. Robotyka minecraftowa, Minecraft Education, Minecraft Movie – to i jeszcze więcej dla zapaleńców tej kultowej gry.

  I dzień – Poznajmy się, konstruujemy pierwszego minecraftowego robota do zadań specjalnych. Podział na grupy, budowanie tajnej twierdzy w Netherze.

  II dzień – Wspólne konstruowanie robotów, których celem będzie przebrnięcie labiryntu. Kreatywne budowanie przeszkód dla Sphero oraz BB-8. Minecraft Education – podziemia.

  III dzień – Minecraft Movie – kręcimy film w wersji Lego specjalnie do tego przygotowanym sprzętem.

  IV dzień – Lego Minecraft World – kreatywnie aranżujemy swój własny świat wzorując się na uwielbianej przez dzieciaki grze przy użyciu klocków. Programowanie postaci w Minecraft Education.

  V dzień – Warsztat Cosplay – projektujemy oraz tworzymy własne przebrania ulubionych postaci kultowej gry, które następnie prezentujemy na balu karnawałowym.*

  Promocyjna cena do 12 stycznia 580 zł

  Zapisz się
 • Robotyka dla najmłodszych (5-7 lat)

  poniedziałek-piątek
  od 13.01 do 24.01
  godz. 7:30-16:00

  Półkolonie skierowane dla najmłodszych, stanowią idealne wprowadzenie w świat robotyki oraz programowania. Najnowsze technologie, wiele różnych modeli klocków, kilka aplikacji do programowania oraz wiele, wiele innych atrakcji.

  I dzień – Zapoznanie, wprowadzenie w świat najnowszych technologii, programowanie dronów, BB-8 oraz Sphero.

  II dzień – Kreatywne zbudujemy makietę miasta z klocków Lego. Następnie nakręcimy film z wykorzystaniem przygotowanej makiety oraz specjalnie do tego przygotowanego sprzętu.

  III dzień – Zapoznanie z aplikacją Kodu, tworzenie autorskiej gry 3D z wykorzystaniem wielu poziomów.

  IV dzień – Scratch 3 oraz Lego Wedo 2.0. Oznacza to połączenie świata wirtualnego z rzeczywistym. Przeniesiemy grę stworzoną w aplikacji do świata realnego. Forteca w dużym wydaniu – czyli mega zamek z mega klocków.

  V dzień – Cosplay Lego – tworzymy własne przebrania w formie ludzików Lego. Na koniec urządzamy bal karnawałowy z wykorzystaniem własnych kreacji.*

  Promocyjna cena do 12 stycznia 580 zł

  Zapisz się
  Półkolonie – Zima 2020
 • Półkolonie – Zima 2020

  Programowanie z Robotyką (od 8 lat)

  poniedziałek-piątek
  od 13.01 do 24.01
  godz. 7:30-16:00

  Te półkolonie adresowane są do bardziej doświadczonych, starszych uczestników półkolonii. Programowanie z robotyką to czas wielu ciekawych projektów, niepowtarzalnych gier i niesamowitej zabawy. Podczas warsztatów oprócz tworzenia autorskich aplikacji, będziemy konstruować wielkie projekty robotyczne oraz uczyć się je programować.

  I dzień – Poznajmy się, wprowadzenie do programowania, zapoznanie z programem MatLab.

  II dzień – Wielkie Projekty Robotyczne- budujemy ogromną fabrykę z wykorzystaniem wielu zestawów klocków Lego. Ciąg dalszy pracy w programie MatLab.

  III dzień – Zakończenie budowy naszej fabryki, programowanie podzespołów. Zapoznanie z aplikacją Simulink.

  IV dzień – Nasz drugi projekt robotyczny – własne koncepcje. Podział zadań oraz ich realizacja. Aplikacja Simulink w życiu codziennym – praktyczne zastosowanie programu.

  V dzień – Dokończenie wielkiego projektu wykorzystującego różnego rodzaju serwomotory oraz czujniki. Programowanie w dedykowanej aplikacji.*

  Promocyjna cena do 12 stycznia 580 zł

  Zapisz się
 • Smart Home Arduino (od 12 lat)

  poniedziałek-piątek
  od 20.01 do 24.01
  godz. 7:30-16:00

  Elektronika, lutowanie,  inteligentne rozwiązania dla Twojego domu i nie tylko. Praktyczne wykorzystanie umiejętności Arduino.

  I dzień – Wprowadzenie do elektroniki, zapoznanie z zasadami BHP, warsztaty z lutowania, przegląd technologii smart dom.

  II dzień – Projekt inteligentny dom. Wykonamy makietę mieszkania i wzbogacimy ją o nietuzinkowe zabezpieczenia i udogodnienia.

  III dzień – Ciąg dalszy naszego wielkiego projektu z wykorzystaniem makiety.

  IV dzień – Smart Home – zbudujemy ogromny dom z mega klocków i wyposażymy go w najnowsze technologie, inteligentne oświetlenie oraz inne pomysłowe rozwiązania.

  V dzień – Inteligentna elektronika, warsztaty „Zrób to sam”*

  Promocyjna cena do 12 stycznia 600 zł

  Zapisz się
  Półkolonie – Zima 2020

Informacje o półkoloniach

Godziny półkolonii:

Zajęcia odbywają się od 8:30/9:00 (decyduje godzina dotarcia na miejsce wszystkich uczestników) do 16:00.
Możliwość przywiezienia dziecka od godz. 7:30.

Bezpieczeństwo

Rejestracja oraz nadzór wypoczynku przez Kuratorium Oświaty

Wyżywienie

Cena obejmuje pełne wyżywienie: II śniadanie, obiad – drugie danie, podwieczorek, napoje (woda, soki) dostępne przez cały dzień*

Kadra

Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną, przeszkoloną kadrę instruktorów posiadającą wymagane przez Kuratorium szkolenia z opieki nad dziećmi i młodzieżą

Doświadczenie

Autorskie programy opracowane na bazie 9 lat doświadczenia zdobytego w całej Polsce.

 

* W przypadku rezygnacji z poszczególnych dni turnusu nie ma możliwości zwrotu poniesionych kosztów. Przypominamy, że zadatek jest formą bezzwrotną.

Ramowy plan dnia:

7:30 – 8:30/9:00 – przywożenie dzieci

9:00 – 9:30 – II śniadanie

9:30 – 12:00 – warsztaty

12:00 – 13:00 – gry i zabawy z animatorem, zajęcia ruchowe

13:00 – 13:30 – obiad

13:30 – 16:00 – warsztaty

16:00 – odbiór dzieci z półkolonii*

 

*Ramowy plan dnia oraz rozkład poszczególnych zajęć nie jest wersją ostateczną i może podlegać drobnym modyfikacjom.

SUPER IQ Centrum Nauki i Zabawy

GALA
Lublin, ul. Fabryczna 2, III p.
mail.: info@superiq.pl

Biuro czynne

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00
tel:+48508793986

EDUbawialnia

Poniedziałek - Piątek 11:00 - 20:00
Sobota - niedziela 10:00 - 20:00
tel:+48690151415