Urodziny

Organizacja urodzin dla dzieci

Chcecie sprawić swojemu dziecku wymarzone urodziny, które dostarczą mu moc wrażeń?

Aby poza doskonałą zabawą, rozbudzić w nich wyobraźnię i ciekawość świata?

Jeśli tak, przedstawiamy najlepsze miejsce w Lublinie, gdzie zorganizujesz WYJĄTKOWE URODZINY!

Dlaczego warto zorganizować urodziny w SuperIQ?

ponad
600 m kw
dzikiej zabawy

Oryginalne scenariusze
"szyte na miarę"

Urodziny dostosowane do zainteresowań jubilata

połączenie nauki i zabawy

Urodziny klasyczne
w sali zabaw

Urodziny w EDUbawialni to szaleństwo w czystej postaci w wielkim basenie z kulkami. Oprócz tego na dzieciaki czeka m.in. sala klockowa, strefa malucha czy trampolina. Propozycja przyjęcia urodzinowego dla trochę młodszych dzieci oraz kipiących niespożytą energią.

Urodziny z eksperymentami

W ruch pójdzie sprzęt laboratoryjny, pipety, odczynniki chemiczne i wiele innych niezbędnych w pracy chemika narzędzi. Uczestnicy urodzin będą mogli zapoznać się z pracą szalonego naukowca i samodzielnie wykonać parę doświadczeń pod okiem instruktora. usunąć słowo pasuje wpisać rekomendowany dla dzieci powyżej 7 roku życia

Urodziny z warsztatami robotycznymi

Urodziny z klockami Lego w roli głównej. Uczestnicy budują i programują roboty w parach, a następnie stają do walki z pozostałymi drużynami. Jest zabawa, są ogromne emocje i niezapomniane wrażenia.

urodziny Fabryka kosmetyków

Kolorowe kule musujące, błyszczyki, zapachowe świece i mydełka w różnorodnych kształtach i kolorach - to wszystko zostanie wykonane samodzielnie przez uczestników przyjęcia urodzinowego pod okiem doświadczonego instruktora.