Organizacja urodzin dla dzieci

Chcecie sprawić swojemu dziecku wymarzone urodziny, które dostarczą mu moc wrażeń?

Aby poza doskonałą zabawą, rozbudzić w nich wyobraźnię i ciekawość świata?

Jeśli tak, przedstawiamy najlepsze miejsce w Lublinie, gdzie zorganizujesz WYJĄTKOWE URODZINY!

Dlaczego my?

przestronne i klimatyzowane sale warsztatowe
kreatywna i doświadczona kadra
różnorodność warsztatów dopasowana do zainteresowań jubilata
ogromna Sala Zabaw pełna nauki

Na wszystkie dzieci czeka specjalnie przygotowana sala zabaw, w której wszystkie dzieciaki zamienią się w dzielnych odkrywców, wielkich budowniczych w strefie klockowni lub po prostu będą mogły się wyszaleć na wielopoziomowej konstrukcji pełnej ciekawych atrakcji.

urodziny naukowe

Urodziny naukowe

U nas nauka to zawsze dobra zabawa i mnóstwo radości. Urodziny naukowe to propozycja dla konstruktorów i programistów (roboty), odkrywców i ciekawych świata (eksperymenty) oraz miłośników zagadek i łamigłówek (urodziny detektywistyczne).

sala zabaw lublin

Urodziny w EDUbawialni

Urodziny w EDUbawialni to  szaleństwo w czystej postaci w wielkim basenie z kulkami. Oprócz tego na dzieciaki czeka m.in. sala klockowa, strefa malucha czy trampolina. Propozycja przyjęcia urodzinowego dla trochę młodszych dzieci oraz kipiących niespożytą energią.

urodziny z nauką i zabawą

Urodziny 2 w 1 (naukowe z salą zabaw)

Nauka i zabawa. Jeśli jubilat nie może się zdecydować i chciałby skonstruować robota lub stworzyć własną fabrykę kosmetyków, i oprócz tego poszaleć w sali zabaw - u nas jest to możliwe. Łączymy urodziny naukowe z salą zabaw. Goście z pewnością będą pod wrażeniem ilości atrakcji.