Nauka programowania dla dzieci 

Szybki rozwój technologii ma niezwykle silny wpływ na nasze życie, właściwie trudno znaleźć jakąś dziedzinę, która byłaby wolna od jej oddziaływania. W najbliższej przyszłości będziemy mogli zaobserwować jeszcze większą ekspansję technologiczną. Dlatego wielu ekspertów przekonuje, że umiejętność programowania będzie wkrótce niezbędna. Wstęp do programowania najlepiej zacząć od najmłodszych lat, kiedy umysł dziecka jest niezwykle chłonny i łatwo przyswaja nowe informacje. Dlatego stworzyliśmy warsztaty nauki kodowania dla dzieci.

Czym jest programowanie?

Choć często słyszymy słowo programowanie, to właściwie nie do końca bylibyśmy w stanie wyjaśnić, co się pod nim kryje. Tymczasem programowanie to inaczej mówienie w języku komputera. Polega ono na projektowaniu, tworzeniu i testowaniu kodu, który pozwala nam na komunikowanie się z komputerem. Proces ten można porównać do gotowania - aby przygotować konkretną potrawę musimy wykonać po sobie szereg określonych czynności. Gdy wykonamy wszystko dobrze, powstaje przepyszne danie.

Czego uczy programowanie:

- rozwija umiejętności logicznego i analitycznego myślenia,

- uczy korzystać z komputera w sposób produktywny,

- uczy kreatywności oraz umiejętności rozwiązywania problemów,

- zwiększa szansę na znalezienie pracy w przyszłości.

W jaki spsób uczymy programowania?

Prowadzimy zajęcia dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Organizujemy warsztaty już dla 6/7latków, dlatego aby sprostać tak wymagającym kursantom, nasze warsztaty prowadzimy w formie edukacyjnej zabawy.

Jak dzieci i młodzież lubią spędzać czas wolny? Oczywiście grając w różnego rodzaju gry komputerowe. Za pomocą specjalnych programów edukacyjnych i aplikacji komputerowych nasi kursanci uczą się programowania tworząc własne gry komputerowe.

Kluczem do programowania jest matematyka. Królowa nauk jest językiem nauk ścisłych, dlatego jej znajomość w naszym coraz bardziej stechnologizowanym świecie ma ogromne znacznie. Z tego względu w naszej ofercie nie mogło zabraknąć zajęć dla dzieci z matematyki, podczas których udowadniamy, że jej nauka wcale nie musi być nudna ani trudna.

CodeMaster JUNIOR

Wiek: 7 – 9  lat

Program: Scratch, Kodu, Minecraft

Kurs programowania i tworzenia gier komputerowych dla najmłodszych. Wprowadzenie do interaktywnego świata animacji komputerowych. Na kursie uczestnicy stworzą własną grę, dowiedzą się jak tworzyć ruch, co to jest skryptowanie i stworzą proste prezentacje. Będziemy także tworzyć własne aplikacje mobilne na tabletach.

GameMaster SENIOR

Wiek: 9 – 13 lat

Program: Unreal Engine 

Kursanci wcielają się w projektantów gier komputerowych. Sami wymyślają, programują a następnie projektują grę na bazie własnego pomysłu. Uczestnik przejdzie cały proces tworzenia gry - od pomysłu do fazy uruchomienia gry własnego pomysłu. Podczas zajęć będziemy projektować i tworzyć własne aplikacje mobilne.

GRAFIK ZAJĘĆ CODE MASTER JUNIOR

Code Master Junior

informacje telefoniczne, termin do ustalenia

24 warsztaty x 1h 30min
cena: 1780 zł,  płatność w 2 ratach x 890 zł
Płatność z góry za cały rok:  1480 zł

GRAFIK ZAJĘĆ CODE MASTER SENIOR

Code Master Senior

informacje telefoniczne, termin do ustalenia

 24 warsztaty x 1 h 30 min
cena: 1780 zł,  płatność w 2 ratach x 890 zł
Płatność z góry za cały rok: 1480 zł

Chcesz żeby twoje dziecko zostało GameMasterem, koderem lub hakerem?

  • - wybierz grupę w odpowiednim przedziale wiekowym,
  • - odważ się i przyprowadź dziecko na pierwsze zajęcia,
  • - nie jest wymagana żadna wiedza, uczymy od podstaw,
  • - oczekujemy jedynie chęci, otwartej głowy i pozytywnego nastawienia, reszta w naszych rękach.

SUPER IQ Centrum Nauki i Zabawy

GALA
Lublin, ul. Fabryczna 2, III p.
mail.: info@superiq.pl

Biuro czynne

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 16:00
tel:+48508793986

EDUbawialnia

Poniedziałek - Piątek 11:00 - 19:00
Sobota - niedziela 11:00 - 19:00
tel:+48 690 15 14 15