Urodziny dla maluchów w Super IQ

Urodziny w Super IQ to okazja do doskonałej zabawy połączonej z nauką! Kto miał okazję przekonać się osobiście, ten jest szczęściarzem i na długo nie zapomni wspaniałych emocji związanych z tym wyjątkowym dniem. Oferujemy organizację urodzin według rozmaitych scenariuszy zabaw i warsztatów prowadzonych przez wykwalifikowanych animatorów. Łączymy przyjemne z pożytecznym, rozbudzając u dzieci pasję do nauki.

Urodziny dla malucha to jedno z ważniejszych wydarzeń w ciągu roku. Dlatego aby były niezapomniane należy zadbać o każdy szczegół. Oprócz wielu atrakcji sali zabaw (m.in. wielopoziomowa konstrukcja, miniścianka wspinaczkowa, strefa klockowa, strefa malucha) na dzieci czekają tematyczne sale urodzinowe, w których dzieci poczują jak w świecie swoich marzeń.

Sala urodzinowa Globtroter:

Namiot Globtrotera to miejsce, które rozpala wyobraźnię do granic możliwości. Twoje dziecko odkryje w sobie pasję obieżyświata! Sala jest w stanie pomieścić nawet 25 uczestników urodzin i ich opiekunów. Pomieszczenie jest stylizowane w konwencji podróżniczej. Dzieci ją uwielbiają, a goście mają możliwość odnaleźć miejsce, które kiedyś odwiedzili lub znaleźć inspiracje do kolejnych wakacyjnych podróży. To tu powstają niezapomniane opowieści małych podróżników.

Dodatkowo mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Nasza sala zabaw została powiększona o nową przestrzeń, która czeka by wypełniły ją odgłosy doskonałej zabawy! Dodatkowo do użytku zostały oddane 2 nowe sale urodzinowe! A w nich moc atrakcji i wspaniały klimat!

Sala urodzinowa Safaria:

Impreza urodzinowa na afrykańskiej sawannie? Nic prostszego! Nasza sala Safaria przeznaczona jest dla miłośników zwierząt. Mieszcząca 15 osób kraina hipopotama, żyrafy, antylopy, zebry i króla zwierząt-lwa, gwarantuje zabawę w niesamowitym klimacie.

Sala urodzinowa Teatralna:

Bawić się czy nie bawić? Oto jest pytanie! Odpowiedź jest jedna – bawić i to do upadłego. Sala Teatralna jest świetnym miejscem do rozwijania aktorskich umiejętności dziecka, nawet podczas urodzin. Kurtyna, specjalne oświetlenie i nasz jubilat na scenie w roli głównej, nie ma lepszego scenariusza na udane przyjęcie urodzinowe!

Organizacja urodzin w Super IQ stwarza niepowtarzalną okazję by połączyć przyjemne z pożytecznym. Nauka poprzez zabawę, zabawa poprzez naukę!