Wakacje to czas, który jest niezwykle ważny i radosny szczególnie dla dzieci, które po roku obowiązków szkolnych mogą odpocząć, zregenerować siły i spędzić go ze swoimi rówieśnikami. Wakacje dla swojej pociechy warto zaplanować z wyprzedzeniem i nie odkładać tego na ostatnią chwilę. Jednym z wyjątkowych sposobów na spędzenie wakacji przez najmłodszych są półkolonie. To zorganizowane zajęcia grupowe dla dzieci, które mają swój określony przedział wiekowy i trwają zazwyczaj w godzinach pracy. Umożliwia to rodzicom powierzanie swoich pociech w bezpieczne miejsce, w którym będą kreatywnie spędzać wakacyjny czas. To również możliwość rozwijania lub odkrywania swoich pasji, trenowania swoich umiejętności oraz nauka poprzez zabawę.

Szukasz półkolonii w Lublinie na lato 2020? Idealnie trafiłeś! W Super IQ organizujemy półkolonie dla dzieci o różnej tematyce. Program półkolonii stworzony jest z myślą o dzieciach, które są kreatywne, ciekawe świata i chłonne wiedzy. Przygotowaliśmy dla nich różnorodne zajęcia, które gwarantują wszechstronny ich rozwój – edukacyjne gry planszowe, gry wideo, świetna zabawa na świeżym powietrzu, trening artystyczny, gry terenowe z mapą, nauka korzystania z kompasu, budowanie szałasów, konstruowanie robotów, nauka programowania robotów, elektronika analogowa, warsztaty zrób to sam, kurs elektroniki i wiele innych.

SuperIQ to także:

Mamy dużo atrakcji, aktywności i niespodzianek! Gwarantujemy profesjonalną i doświadczoną kadrę instruktorów, którzy posiadają wymagane przez Kuratorium szkolenia z opieki nad dziećmi i młodzieżą. Czuwają oni nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników półkolonii. Zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów do zapoznania się z naszą ofertą półkolonii w Lublinie w roku 2020.