Modules

matma-grupy

Grupa 4-5 latków

Razem z najmłodszą grupą dzieci będziemy operować na liczbach w zakresie 1-10, poznamy ułamki, zbiory oraz podstawy geometrii. Będziemy rozwiązywać zadania logiczne przy pomocy różnych metod ilustracji oraz zapoznamy się z różnym systemami miar. Z pomocą wielu akcesoriów (specjalnych kart, liczydeł, edukacyjnych klocków) zagłębimy się w kombinatoryce tworząc kombinacje liczb oraz wzorów. Poznamy liczby parzyste, nieparzyste, nierówności liczbowe, a w dalszym etapie będziemy kontynuować operacje na liczbach ujemnych, analizować i przedstawiać dane na diagramach.

 

Grupa 5-6 latków

Z grupa starszych dzieci poznamy figury trójwymiarowe, będziemy kontynuować działania na ułamkach zwykłych oraz liczbach ujemnych. Nauczymy się operować pieniędzmi, będziemy rozwiązywać zadania logiczne na liczbach naturalnych. Poznamy takie zagadnienia jak symetria, powierzchnia, obwód, liczby pierwsze, kwadratowe, ciągi czy rachunek prawdopodobieństwa. Wszystko to będziemy wprowadzać metodą małych kroczków, tak aby było to dla nich jasne i klarowne. Do tego celu będziemy wykorzystywać klocki w wersji edukacyjnej, centymetry krawieckie oraz wiele wiele innych akcesoriów codziennego użytku.

 

Grupa 7-9 latków

Z najstarszą grupą naszych kursantów będziemy operować już na liczbach z zakresu 0-100, działać na zbiorach, porównywać długości oraz wagi. Podczas naszego kursu dzieci nauczą się liczyć kwoty oraz wydawać resztę, poznamy zapis pozycyjny (cyfry jedności oraz dziesiątek), odwracalność dodawania, a podczas kolejnych zajęć miary kątów, mnożenie oraz zaokrąglanie w górę i dół. Będziemy powtarzać i uzupełniać naszą wiedzę związaną z ciągami liczbowymi, będziemy posługiwać się słownictwem matematycznym w coraz szerszym zakresie, omawiać i analizować informacje i wyniki.

GRAFIK ZAJĘĆ MATEMATYKA

Poniedziałek godz. 17:00-18:00

Wtorek godz. 17:00-18:00

Środa godz. 17:00-18:00

Czwartek godz. 17:00-18:00

Cennik Matematyka poziom 1, 2, 3
28 warsztatów x 1 h

cena: 980 zł,  płatność w 4 ratach x 245 zł
Płatność z góry za cały rok:  784zł

Zapisy pod adresem superiq.pl/contact/.

Każde dziecko jest urodzonym matematykiem

Badania dowodzą, że większość przedszkolaków wykazuje bardzo duże zdolności matematyczne. Wyzwaniem jest natomiast pielęgnowanie tych umiejętności, rozbudzanie i rozwijanie w latach późniejszych. Naszym zadaniem jest sprawienie, aby matematyka stała się przygodą i zabawą, podczas której odkryjemy niezwykłe prawidłowości rządzące światem, bo przecież to matematyka jest królową nauk. 

Urodziny 2w1 – 3 guziki (rob, eks, det)

Urodziny z klockami Lego w roli głównej. Uczestnicy budują i programują roboty w parach,  a następnie stają do walki z pozostałymi drużynami. Jest zabawa, są ogromne emocje i niezapomniane wrażenia.

W ruch pójdzie sprzęt laboratoryjny, odczynniki chemiczne i inne składniki potrzebne do zrobienia najlepszych kosmetyków. Uczestnicy urodzin samodzielnie wykonają m.in. mydełka, błyszczyki czy sole do kąpieli.

Szyfry, łamigłówki, tajemnicze wiadomości - takich atrakcji na urodzinach detektywistycznych z pewnością nie zabraknie. Zapoznamy uczestników urodzin z technikami pracy detektywów oraz agentów specjalnych. Zagadka zostanie rozwiązana.

Urodziny – DETEKTYW (duplicate)

URODZINY DETEKTYWISTYCZNE

Laboratorium kryminalistyczne

Archiwum X, Kryminalne zagadki NY, Sherlock Holmes - to najpopularniejsze seriale detektywistyczne.

W trakcie urodzin uczestnicy zostaną zapoznani z metodami pracy najprawdziwszych detektywów i agentów. Zaczniemy od podstaw: co to są szyfry i jak je odczytywać, wykorzystamy spostrzegawczość do zebrania dowodów, zbierzemy odciski palców, zapoznamy się ze sprzętem kryminalistycznym. Wykonamy parę doświadczeń oraz rozwiążemy kilka zagadek.

Akademia Wybitnych Detektywów

Dla wszystkich, których fascynuje świat detektywów, agentów i tajnych misji specjalnych.

Chcesz zostać detektywem, dołącz do gry. Urodziny dla prawdziwych łamaczy szyfrów, gdzie zagadka goni zagadkę. W programie ponadto wprowadzenie do traseologii, badanie na wykrywaczu kłamstw i egzamin na detektywa Wydziału Super IQ. Będzie jak w firmie Akademia Policyjna 10 🙂

Śledztwo nr 1. Porwanie Superika

Agencie mamy pilne wezwanie.

Uwaga! Wszyscy uczestnicy urodzin proszeni są zachowanie spokoju. Porwano Superika, dzielimy zadania. Drużyna A poszukuje śladów sprawcy, drużyna B robi obchód terenu. Na odnalezienie porwanego mamy 3 godziny. Do dzieła agenci.

Śledztwo nr 2. Tajemnicza wiadomość

Szyfry, niejasne wiadomości, tajemnicze przekazy

Nie powiemy wiele, bo zepsujemy zabawę, a tutaj wszystkie zadania są zaszyfrowane, do odgadnięcia i sprawdzenia, nikt nie mówi prawdy, nawet prowadzący próbuje wyprowadzić nas w przysłowiowy las 🙂 Jeśli dziecko lubi niespodzianki, to jest scenariusz dla niego. Wszyscy uczestnicy urodzin przeniosą się do wspólnej fabularnej gry detektywistycznej.

Urodziny w Edubawialni – opis

W Super IQ dla naszych  jubilatów

przygotowaliśmy trzy sale urodzinowe.

Każda z naszych sal urodzinowych utrzymana jest w innej

tematyce, tak by jubilat odnalazł tu coś dla siebie.

W naszej ofercie znajdują się:

 

 

Sala  urodzinowa SAFARIA

Ta sala z pewnością przeznaczona jest dla miłośników zwierząt. Mieszcząca 15 osób kraina hipopotama, żyrafy, antylopy, zebry i króla zwierząt-lwa, przeniesie każdą imprezę urodzinową prosto na afrykańską Sawannę.

Sala urodzinowa GLOBTROTER

Namiot Globtrotera to salka, która pomieści nawet 25 uczestników urodzin i ich opiekunów. Utrzymana w konwencji podróżniczej sala to idealne miejsce dla ciekawych świata jubilatów. Z pewnością każdy z uczestników urodzin odnajdzie miejsce, które kiedyś odwiedził lub które chciałby zobaczyć. Tu tworzą się urodzinowe opowieści wielkich podróżników.

Sala urodzinowa TEATRALNA

Urodziny na scenie? Czemu nie! Ta sala to doskonałe miejsce do rozwijania swoich umiejętności teatralnych nawet podczas urodzin. Kurtyna, oświetlenie sceniczne, widownia i nasz jubilat w roli głównej- to pozwoli na organizację urodzin w stylu Hollywood.