Ferie zimowe dla naszego dziecka

Jeszcze nie tak dawno temu witaliśmy Nowy Rok, a już powoli styczeń dobiega końca. Czas nieubłaganie idzie do przodu, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dzieci z pewnością nie mogą się już doczekać ferii, bo to oczywiście przerwa od szkoły i codziennego odrabiania pracy domowej. Rodzice również się cieszą z odpoczynku od „reżimu” szkolnego ich pociech, jednak zastanawiają się w jaki sposób mogą pożytecznie zaplanować tę dwutygodniową przerwę swoim dzieciom.

Jak wybrać atrakcyjne ferie dla dziecka i jego rodzica

Zabawa w życiu młodego człowieka odgrywa istotną rolę w różnych okresach rozwoju, dlatego nie można jej dzieciom ograniczać. Ferie są więc doskonałym czasem aby pokazać, jak bawić sie w sposób ciekawy, a zarazem pożyteczny. Najlepszym sposobem na przyswojenie nowej wiedzy oraz umiejętności jest jak wiadomo nauka poprzez zabawę, a właśnie w Super IQ łączymy je w idealnych proporcjach. Art & Craft, Minecraft i Roboty, Mam Super IQ, Zimowe Igrzyska E-sportowe, Programowanie z robotyką, to tylko niektóre z naszych propozycji. Jak widać każdy mały odkrywca znajdzie coś ciekawego dla siebie. Oprócz świetnie spędzonego czasu, niezapomnianych wspomnień będziemy pobudzać w dzieciach chęć poznawania świata, a także postaramy się odpowiedzieć na najbardziej nurtujące je pytania. W programie zajęć nie zabraknie rozwijających warsztatów manualnych, ruchowych i umysłowych. A to wszystko połączone z niespożytkowaną energią, którą dzieci będą mogły uwolnić na sali zabaw.

Ferie w Super IQ

Do ferii w naszym regionie pozostało nieco ponad dwa tygodnie więc to ostanie momenty, aby zaplanować czas swoim pociechom. Do końca stycznia obowiązuje promocyjna cena na wszystkie warsztaty w Super IQ, dlatego serdecznie zapraszamy zdecydowanych oraz tych, którzy jeszcze się zastanawiają.

Półkolonie