Dzień Otwarty w Centrum Nauki i Zabawy Super IQ

Już 21 września zapraszamy na Dzień Otwarty w Centrum Nauki i Zabawy Super IQ w godzinach 10:00 – 15:00. Podczas dnia pełnego atrakcji dzieci oraz rodzice będą mogli zaznajomić się  z programem naszych kursów semestralnych. Nasi instruktorzy będą do Państwa dyspozycji, wszystko wyjaśnią, podpowiedzą i zapewnią dzień pełen wrażeń.

Dzieci wezmą udział w warsztatach robotycznych, zbudujemy i zaprogramujemy wiele niesamowitych konstrukcji. Zobaczymy od strony praktycznej jak wygląda kurs Robotyki. Dla przyszłych programistów organizujemy warsztaty Code Mastera, będzie więc okazja zaznajomić się z programami, w których w roku szkolnym będziemy tworzyć autorskie gry komputerowe. Dla fanów Minecrafta nie zabraknie oczywiście edukacyjnej wersji tej kultowej gry. Będzie możliwość zmierzenia się z zadaniami przygotowanymi przez instruktora. W tym roku przygotowaliśmy także nowość- Kompetencje cyfrowe. Dla zainteresowanych będzie okazja, żeby dowiedzieć się co to takiego i dlaczego te umiejętności są tak istotne w przyszłości naszego dziecka.

Oprócz możliwości zobaczenia w praktyce, jak będą wyglądać nasze zajęcia semestralne przygotowaliśmy szereg niespodzianek. Zdradzając tylko jedną z nich, wspomnimy o pokazie Szalonego Naukowca, który zaprezentuje ciekawe doświadczenia chemiczno-fizyczne. Nie zabraknie oczywiście wielu zabaw oraz konkursów z nagrodami. Ponadto w naszej strefie edukacyjno – naukowej będzie możliwość zapoznania się z ofertą naszych partnerów.

Przypominamy raz jeszcze:
Dzień Otwarty w Super IQ, Gala (III piętro), ul. Fabryczna 2
21.09.2019 w godzinach 10:00-15:00
wstęp wolny