Urodziny z klockami Lego w roli głównej. Uczestnicy budują i programują roboty w parach,  a następnie stają do walki z pozostałymi drużynami. Jest zabawa, są ogromne emocje i niezapomniane wrażenia.

W ruch pójdzie sprzęt laboratoryjny i odczynniki chemiczne, będzie kolorowo i wybuchowo. Uczestnicy urodzin samodzielnie wykonają eksperymenty oraz będą świadkami pokazów zapierających dech w piersiach. 

Szyfry, łamigłówki, tajemnicze wiadomości - takich atrakcji na urodzinach detektywistycznych z pewnością nie zabraknie. Zapoznamy uczestników urodzin z technikami pracy detektywów oraz agentów specjalnych. Zagadka zostanie rozwiązana.

URODZINY Z ROBOTAMI

Walki sumo robotów

To jest walka prawdziwych twardzieli. Jeden na jednego, najlepszy przeciwko najlepszemu. Rozpoczęli pierwsze starcie

MISJA
W tych walkach nie ma słabych zawodników, są tylko stalowe nerwy.

Roboty Angry Birds

Za chwilę pierwsze starcie, samodzielnie przygotowane ptaszyska zostaną wystawione do walki. Cel Akcja Trafiony!!!

MISJA
Strącić jak najwięcej angry birdsów przeciwnka, wygrać i zdobyć jak najwięcej rozwścieczonych ptaszydeł - oto nasz cel.

Robo Mecz

Już za godzinę rozpoczęcie meczu. Szybko zbudujcie swoje roboty, zamontujcie silniki i sonar do wykrywania przeciwnika. Jeszcze program i super piłkarz gotowy.

Robot czerwonych wepchnął przeciwnika do bramki i wyrwał mu lewe koło.

FAUL!
Trzeba go szybko naprawić! Emocje jak na prawdziwym meczu.

URODZINY Z EKSPERYMENTAMI

Szaleni naukowcy

Laboratorium młodego chemika. Wprowadzimy uczestników urodzin w świat eksperymentów i niezwykłych zjawisk

Zaprezentujemy podstawowe szkło laboratoryjne, pokażemy do czego służy i wykonamy niesamowite doświadczenia. Latająca herbata, wulkan, pasta dla słonia, samozapłon, dymne SOS to tylko nieliczne zadania z naszych propozycji na świetną urodzinową zabawę w gronie kolegów i przyjaciół z klasy.

Fabryka kosmetyków

Własna fabryka kosmetyków to marzenie każdej dziewczynki!!!

Wspólnie zrobimy musującą kulę do kąpieli, truskawkowy błyszczyk do ust, eko cień do powiek, pachnącą mgiełkę oraz świeczkę kolorową i w dowolnie wybranym kształcie, która przywoła wspomnienia niezapomnianych urodzin w gronie koleżanek. W zanadrzu mamy jeszcze parę kosmetyków ale zostawmy sobie niespodziankę na przyjęcie urodzinowe. Uwaga te wszystkie produkty pakujemy i zabieramy ze sobą do domu. No już bardziej słodko być nie może :)))

Magiczne laboratorium

Coś się pojawia i znika. Ale dlaczego? Szalony instruktor powie, pokaże i wyjaśni

Uwaga! Jesteśmy w magicznym laboratorium, tutaj nie ma rzeczy niemożliwych. Znikający duch, korytarz powietrzny, wędrujący marker, erupcja, przyciąganie i odpychanie, ph - te i inne zjawiska samodzielnie, w parach lub z pomocą instruktora zobaczymy, doświadczymy i odkryjemy. Będzie się działo

Wystrzałowe urodziny

Wybuchy, eksplozje, destrukcja to jest to co dzieci lubią najbardziej.

Przeprowadzić doświadczenie, gdzie efekt końcowy zaskoczy wszystkich. Wybuch, wystrzał i ...... niespodzianka. Pompowanie balona, dwutlenek węgla, chemiczne jojo, komin to mały wstęp do tego co się będzie działo w dniu urodzin.

URODZINY DETEKTYWISTYCZNE

Laboratorium kryminalistyczne

Archiwum X, Kryminalne zagadki NY, Sherlock Holmes - wszyscy korzystali z tych samych metod odkrywania tajemnic

Jakie to były metody przekonamy się w trakcie urodzin. Ale zacznijmy od podstaw: co to są szyfry i jak je odczytywać, wykorzystamy spostrzegawczość do zebrania dowodów- najlepsza i najstarsza metoda badawcza, zbierzemy odciski palców.

Akademia Wybitnych Detektywów

Dla tych co lubią dochodzić prawdy,

Chcesz zostać detektywem, dołącz do gry. Urodziny dla prawdziwych łamaczy szyfrów. Zagadka goni zagadkę, kalambury

Śledztwo nr 1. Porwanie Superika

Uwaga! Jesteśmy w magicznym laboratorium, tutaj nie ma rzeczy niemożliwych. Znikający duch, korytarz powietrzny, wędrujący marker, erupcja, przyciąganie i odpychanie, ph - te i inne zjawiska samodzielnie, w parach lub z pomocą instruktora zobaczymy, doświadczymy i odkryjemy. Będzie się działo

Śledztwo nr 2. Tajemnicza wiadomość

Szyfry, niejasne wiadomości, tajemnicze przekazy

Tutaj wszystko jest tajemnicą. Nie powiemy wiele, bo zepsujemy zabawę, a tutaj wszystkie zadania są zaszyfrowane, do odgadnięcia i sprawdzenia, nikt nie mówi prawdy, nawet prowadzący próbuje wyprowadzić nas w przysłowiowy las 🙂 Jeśli dziecko lubi niespodzianki, to jest scenariusz dla niego. Wszyscy uczestnicy urodzin przeniosą się do wspólnej fabularnej gry detektywistycznej.

Lokalizacja/miejsce:

Urodziny organizujemy w naszych pracowniach (GALA ul. Fabryczna 2) dostosowanych do rodzaju prowadzonych zajęć i liczby uczestników biorących udział w imprezie.

Dysponujemy 3 salami o różnych wielkościach 50 – 70 m kw. Przestronne nowoczesne wnętrza, które sprostają nawet najbardziej wymagającym uczestnikom imprez.

W przygotowaniu strefa dla rodziców. Centrum miasta, parking.

Oferta cenowa:

Czas trwania urodzin: 3 godziny
Liczba uczestników: od 6 - nawet do 24 osób
Wiek uczestników: 5 lat – 12 lat

Koszt:

Urodziny z robotami – do 10 gości 450 zł, 11 - 18 gości 600 zł, powyżej 18 gości +20 zł/dziecko
Urodziny z eksperymentami – do 10 gości 550 zł, 11 – 18 gości 700 zł, powyżej 18 gości + 25 zł/dziecko
Urodziny Fabryka Kosmetyków – do 10 gości 550 zł, 11 - 18 gości 700 zł, powyżej 18 gości +25 zł/dziecko
Urodziny Detektyw - do 10 osób gości 550 zł, 11 - 18 gości 700 zł,  powyżej 18 gości +25 zł/dziecko

Jesteśmy w stanie zorganizować urodziny na każdą liczbę osób;

Realizujemy urodziny według scenariusza "szytego na miarę" dostosowanego do zainteresowań i upodobań Jubilata - cena ustalana indywidualnie, prosimy o kontakt.

Tort, poczęstunek oraz zastawę jednorazową zamawiający zapewnia we własnym zakresie.

Cena zawiera obsługę animatora lub 2 w zależności od ilości uczestników oraz przygotowanie sali i sprzęt i materiały potrzebne do przeprowadzenia zajęć.